Jakie auto wynająć na imprezę?

Jakie auto wynająć na imprezę?

Istnieje wiele okoliczności, kiedy decydujemy się na wynajem samochodu. Jedną z nich na pewno jest ślub, wtedy to Państwo Młodzi do kościoła zajeżdżają pięknym pojazdem, taka forma transportu jest głęboko zakorzeniona w naszej tradycji, dlatego warto sprawdzić, jakie opcje mamy do wyboru.

Auto w stylu eleganckim – czyli limuzyna

Jedną z najpopularniejszych opcji, jest wynajem limuzyn Kraków. Limuzyna z reguły jest biała i bardzo elegancko ozdobiona. Takie auto na trasie robi wrażenia, a Państwo Młodzi mogą czuć się naprawdę wyjątkowo. Dla wielu z nas ślub to jedyna okazja, by przejechać się limuzyną, to szczególny rodzaj pojazdu, którym nie poruszamy się na co dzień. Jego ogromną zaletą jest duża ilość miejsca w środku, to szczególnie ważne, dla Panny Młodej, które często decyduje się na bogato zdobioną balową suknię ślubną. W takim aucie może czuć się swobodnie i komfortowe. Jak wygląda wynajem limuzyn? Limuzynę możemy wynająć na kilka dni, jeden dzień, ale również na kilka godzin, wiele firm w tej kwestii jest bardzo elastyczna. Ponadto limuzyna to również świetne auto na sesję zdjęciową i pamiątkę, a w dodatku jeśli mamy ochotę, na nasz ślub możemy wybrać się z najbliższymi, ponieważ taki samochód pomieści kilka osób. Nowoczesne limuzyny mają wiele udogodnień, jak telewizory, stoliki czy podawany szampan.

Sportowy samochód – kiedy warto się na niego zdecydować?

Rynek oferuje wiele ciekawych propozycji w kwestii wynajmu samochodu na wesele. Powinien być on dopasowany do naszych osobistych preferencji oraz gustu. Wiele par decyduje się na wynajem sportowego auta, nie tylko dlatego, że mogą w szybki sposób dostać się na uroczystość, ale najprawdopodobniej, nigdy nie będą mogli pozwolić sobie na zakup tak ekskluzywnego i kosztownego samochodu. Takie auta są odpowiednio przygotowywane i wyposażone w niezbędne akcesoria samochodowe. Wiele par decyduje się na auto o klasycznym kolorze – białe lub czarne, ale rynek wynajmu oferuje również sportowe samochody w innych kolorach.

Samochody w stylu retro

Coraz częściej można zaobserwować auta ślubne z lat 60. lub 70., to klasyki, które stylem pasują do uroczystości. Są one niezwykle eleganckie i swoim wyglądem podkreślają rangę wydarzenia. Możemy zdecydować się na auto retro bez dachu lub z dachem, w różnych odcieniach, na rynku królują pastelowe kolory, ale są także inne, jak czerwone, białe oraz czarne.

Mamy nadzieję, że powyższy artykuł pomógł Wam przy wyborze auta na wielką uroczystość, jaką jest ślub lub wesele.